سیم و کابل البرز الکتریک نور
project1

سیم و کابل البرز از سال 1383 در زمینه تولید سیم و کابل شروع به فعالیت کرد و توانسته تا کنون با یاری خداوند فعالیت خود را پیوسته ادامه دهد. البرز الکتریک نور فعالیت خود را ابتدا با تولید سیم افشان آغاز و پس از آن با گذشت مدت کوتاهی توانست با تولید انواع کابلها ی(افشان ، نیمه افشان ، مفتول ، شیلدار ، کواکسیال ) محصولاتش را افزایش داده که تولیدات سیم و کابل البرز اکنون به بیش از 105 نوع محصول رسیده است. روند تولیدات این مجموعه تولیدی سیم و کابل پیشرفت چشمگیری داشته و مورد توجه و استقبال بیشتر مشتریان محترم قرارگرفته است . در طی این ده سال هر روز البرز الکتریک نور توانسته درخشان تر از قبل عمل نموده و در همان ابتدا باهمت متخصصان مجرب این حوزه و با اتکا به عزم و اراده ملی در راستای خودکفایی اقدام نموده و با اخذ نشان استاندارد ملی ایران از موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی گام تازه ای را برای شکوفایی در صنعت سیم و کابل ایران عزیز بر داشته ایم.
همچنین شرکت سیم و کابل البرز الکتریک نور با مجهز نمودن آزمایشگاه کنترل کیفیت به دستگاه های روز دنیا، موفق به دریافت گواهینامه ایزو 9001:2008 از کشور نروژ شده ایم و در گام بعدی با اخذ نشان استاندارد اتحادیه اروپا از کشور انگلیس قدمی تازه در راه شکوفایی صنعت ملی برداشته ایم و همچنین از دیگر افتخارات این شرکت داشتن تائیدیه توانیر، تاییدیه پژوهشگاه نیرو ، پروانه نظام مهندسی ساختمان ، عضویت انجمن صنفی کارفرمایی تولید کنندگان سیم و کابل ایران است .
خوشبختانه ما امروزه با توجه به تحریم ها محدودیت تکنولوژی در صنعت سیم و کابل نداریم ،به شرط ثابت ماندن قیمتهای مواد اولیه بستر و بازار مناسب، میتوان به بالاترین سطوح تولید دست پیدا کرد و با لطف خداوند نیز در بازارهای جهانی حضور بهم رسانیم . لیست قیمت سیم و کابل البرز الکتریک نور با وجود تمام این مشکلات کمترین تغییر را در این مدت به خود دیده است.