سیم و کابل خراسان
project1

یکی از شرکت های بزرگ در زمینه تولید سیم و کابل در کشور ما شرکت صنعتی الکتریک خراسان می باشد که محصولات خود را با نام تجاری سیم و کابل افشار نژاد خراسان به مشتریان عرضه کرده است.
شرکت سیم و کابل افشار نژاد خراسان در سال 1345 در شهر مشهد تاسیس شده و در سال 1346 با تولید انواع سیم و کابل به عنوان یکی از اولین تولید کنندگان سیم وکابل در ایران شناخته شده است.
شرکت سیم و کابل افشار نژاد خراسان با گذشت نزدیک به نیم قرن فعالیت و با تولید محصولات متنوع شامل انواع سیم افشار نژاد و انواع کابل افشار نژاد توانسته است در بازار های بین المللی به رقابت بپردازد و از اولین دریافت کنندگان نشان استاندارد در ایران باشد. تنوع تولیدات شرکت سیم و کابل افشار نژاد خراسان به بیش از 300 کالا می رسد و این شرکت توانسته است با بهره گیری از فناوری های برتر و تجهیزات پیشرفته انواع سیم افشار نژاد و انواع کابل افشار نژاد را برای پروژه های بزرگ صنعتی تولید و عرضه نماید. صنایع سیم و کابل خراسان دارای تولیدات مختلفی همچون انواع سیم با نام مرسوم سیم افشار نژاد ، انواع کابل ساختمانی و فشار ضعیف با نام مرسوم کابل افشار نژاد ، انواع کابل های افشان ، کابل های کنترل و قدرت ، کابل افشار نژاد با عایق pvc ، کابل افشار نژاد با عایق xlpe ، سیم‌ خودرو، کابل‌ افشار نژاد شیلددار مسلح و غیر مسلح و کابل کانسنتریک می باشد. سیم و کابل افشار نژاد مطابق با استاندارد های مختلف نظیر استاندارد آلمان (VDE) ، استاندارد بین المللی (IEC) و استاندارد انگلستان (BS) می باشد.